Zakázkové truhlářství
Tovární 3340, 470 01, Česká Lípa
Otevírací doba
Po-Pá: 07:15 - 15:30
Koupelny
Koupelny
Koupelny

 

Koupelnový nábytek

Navrhujeme a vyrábíme koupelnový nábytek na míru specifickým, nebo atypickým rozměrům koupelny, což vám umožní dokonale využít prostor koupelny.

​Tak jako veškerý koupelnový nábytek, tak i koupelnové skříňky vyrábíme v libovolných rozměrech, moderním i klasickém designu a v různých materiálových a barevných provedeních. Vyrábíme zrcadlové skříňky s osvětlením, samostatné umyvadlové skříňky, vysoké skříně, závěsné skříňky, police a další koupelnový nábytek, který vyřeší všechny vaše potřeby z pohledu praktického a estetického.

Koupelnové skříňky vyrábíme převážně z voděodolných materiálu jako je například MDF, nebo masivní dřevo. Z dřevin, které používáme k výrobě koupelnového nábytku to jsou například javor, jasan, olše, buk, třešeň a voděodolný a tvrdý dub, nebo ořech. Z exotických dřeviny to je velmi tvrdé bangkirai.

Koupelnový nábytek pro zvýšení voděodolnosti lakujeme, nebo používáme krycí polyuretanové nátěrové hmoty. Ochranu spodních skříněk před vlhkostí jako je voda na podlaze řešíme například plastovými nebo nerezovými nožičkami a soklíky mnoha tvarů, provedení a rozměrů, popřípadě zavěšením skříněk na stěnu.Pokud máte zájem o některou z našic služeb, zavolejte nám nebo napište.